Programok

  Állattenyésztési kiállítási tér  
09:30-10:00 Hortobágyi életképek (szürkemarha, bivaly, csikós bemutatók)
Narrátor: Medgyesi Gergely
10:00-12:00 Ünnepélyes megnyitó (Készenléti rendőrség és fogatok)
12:00-13:00 Szünet (Pályakarbantartás, pályaberendezés)
13:00-13:30 Készenléti rendőrség bemutatója
13:30-14:00 Fajta bemutató
14:00-15:00 Dobrovitz József Edzőtábor fogatok részére
15:00-15:30 Varázsszőnyeg (Szabó Csaba hidegvérű ménbemutatója)
15:30-16:00 Hucul fogat gyermek fogatozás
16:00-17:00 Dobrovitz József Edzőtábor fogatok részére
17:00-17:15 Furioso és Gidrán fajta nyereg alatti bemutatása
17:15-17:45 Erdei Szigeti Dávid Póni agility bemutató
17:45 Fogatparádé
  Szabadon ugró folyosó  
15:00-16:30 Szabadon ugró I. forduló
  Állattenyésztési kiállítási tér  
10:00-11:00 Dobrovitz József Edzőtábor fogatok részére
11:00-11:15 Varázsszőnyeg (Szabó Csaba hidegvérű ménbemutatója)
11:15-11:45 Erdei Szigeti Dávid Póni agility bemutató
11:45-12:45 Dobrovitz József Edzőtábor fogatok részére
12:45-13:00 Furioso és Gidrán fajta nyereg alatti bemutatása
13:00-13:30 Tenyészállat felvezetés és eredményhirdetés
13:30-14:30 Fogatverseny I. forduló
14:30-14:45 Varázsszőnyeg (Szabó Csaba hidegvérű ménbemutatója)
14:45-15:15 Erdei Szigeti Dávid Póni agility bemutató és Hucul fogat gyermek fogatozás
15:15-16:45 Fogatverseny II. forduló
16:45-17:15 Fajta bemutató
17:15 Fogatparádé és eredményhirdetés
  Állattenyésztési kiállítási tér  
10:00-10:45 Fajta bemutató
10:45-11:00 Furioso és Gidrán fajta nyereg alatti bemutatása
11:00-11:15 Varázsszőnyeg (Szabó Csaba hidegvérű ménbemutatója)
11:15-11:45 Fajtánkénti fogatbemutató (Közben pályaépítés)
11:45-12:00 Szünet közben Hucul fogat gyermek fogatozás
12:00-14:30 Szabadidős lovas verseny
15:30-15:45 Ló felvezetési előadás
15:45-17:00 Ló felvezető verseny I. forduló
17:00 Fogatparádé
  Szabadon ugró folyosó  
14:00-15:30 Szabadon ugró Döntő
  Állattenyésztési kiállítási tér  
10:00-11:15 Gyermek lovagoltatás és Hucul fogat gyermek fogatozás
11:15-11:45 Fajta bemutató
11:45-12:00 Furioso és Gidrán fajta nyereg alatti bemutatása
12:00-12:15 Varázsszőnyeg (Szabó Csaba hidegvérű ménbemutatója)
12:15-12:45 Fajtánkénti fogatbemutató
12:45-13:15 Ló szépségverseny
13:15-14:45 Ló felvezető verseny Döntő
14:45-15:00 Varázsszőnyeg (Szabó Csaba hidegvérű ménbemutatója)
15:00 Fogatparádé